Online Apps Free

Serving millions of free apps such as game apps, news apps, dating apps, beauty apps, shopping apps, entertainment apps and many others worldwide!

Burs Arama

Loading...
alt="BursÖğrenim masraflarını karşılamakta güçlük çeken öğrencilerimize müjde!  Burs Arama uygulamamız sayesinde, Bütün Türkiye’de burs veren kurum, kuruluş ve vakıfların isimlerini, irittibat numaralarını, eposta adreslerini ve iletişim adresine kolaylıkla ulaşabilir, başvuru formu doldurarak saniyeler içerisinde burs başvurusu yapabilirsiniz.  Burs Nedir?  Burs, bir öğrencinin öğrenim sürecini tamamlayabilmesi ya da bilgi ve görgüsünü artırması, araştırmalarda bulunması gibi işler için, devletin veya özel bir kurum, kuruluş yada vakıf aracılığı ile geri dönüşümlü veya dönüşümsüz olarak belli bir süre ödenen aylık paraya burs denir.  Türkiye’de hangi ilde hangi kurum, kuruluş veya vakıfın burs verip vermediğini kolaylıkla görebilir, üç adımda sizde başvuru formu oluşturarak burs başvurusu yapabilirsiniz.  Burs Arama Uygulamasının Özellikleri  Burs başvuru formu oluşturabilirsiniz. Burs veren kuruluşların listesini il ve ilçe şeklinde görebilirsiniz Burs veren kurum, kuruluş ve vakıf listesini görebilir, telefon ile irittibata geçebilirsiniz. Sizde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olabilirsiniz.  Sizde Destek Olun!  Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sosyal medya (twitter, facebook, linkedin, instagram, pinterest) gibi hesaplarınızdan uygulamamızı paylaşarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin böyle bir uygulamanın varlığından haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır."

BursÖğrenim masraflarını karşılamakta güçlük çeken öğrencilerimize müjde!

Burs Arama uygulamamız sayesinde, Bütün Türkiye’de burs veren kurum, kuruluş ve vakıfların isimlerini, irittibat numaralarını, eposta adreslerini ve iletişim adresine kolaylıkla ulaşabilir, başvuru formu doldurarak saniyeler içerisinde burs başvurusu yapabilirsiniz.

Burs Nedir?

Burs, bir öğrencinin öğrenim sürecini tamamlayabilmesi ya da bilgi ve görgüsünü artırması, araştırmalarda bulunması gibi işler için, devletin veya özel bir kurum, kuruluş yada vakıf aracılığı ile geri dönüşümlü veya dönüşümsüz olarak belli bir süre ödenen aylık paraya burs denir.

Türkiye’de hangi ilde hangi kurum, kuruluş veya vakıfın burs verip vermediğini kolaylıkla görebilir, üç adımda sizde başvuru formu oluşturarak burs başvurusu yapabilirsiniz.

Burs Arama Uygulamasının Özellikleri

Burs başvuru formu oluşturabilirsiniz.
Burs veren kuruluşların listesini il ve ilçe şeklinde görebilirsiniz
Burs veren kurum, kuruluş ve vakıf listesini görebilir, telefon ile irittibata geçebilirsiniz.
Sizde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olabilirsiniz.

Sizde Destek Olun!

Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sosyal medya (twitter, facebook, linkedin, instagram, pinterest) gibi hesaplarınızdan uygulamamızı paylaşarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin böyle bir uygulamanın varlığından haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır.
This app is also available in Google Play.

Loading...

Apps general INFORMATION

Updated

Automatically/Manually

Size

Varies with device

Installs

5,000 - 100,000,000+

Apps Version

Varied Version

Requires Android

Varies with device

Content Rating

Everyone

Permissions

Offered By

Varied Company/Developers
Varied Sites

Developer

Varied Developers

SHARE THIS APP:

Comment with Facebook

Powered by Blogger.